• MENU
cancel
PLEXRPLEXRPLEXR

PLEXR

Neablatívna blefaroplastika

Unikátne zariadenie pre neablatívnu plastickú chirurgiu, ktorá v určitých prípadoch môže nahradiť tradičné zákroky estetickej chirurgie s rovnakými alebo veľmi podobnými výsledkami.

Veľmi obľúbené je použitie napr. Blefaroplastika očných viečok, pri ktorom nastal pokles viečok a oko esteticky pôsobí unavene. Táto metóda je moderná, efektívna, rýchla a minimalizuje riziká. Vytvára maticu miniatúrnych bodov. Prebytočné tkanivo sa sublimuje a jeho odstránením sa oko viac otvorí. Ošetrenie netrvá dlhšie ako 20 - 30 minút a po ošetrení sa vytvoria drobné škvrny vo forme malých bodiek, ktoré zotrvajú asi 3 - 7 dní. Pre odstránenie prebytočnej pokožky alebo tuku nedochádza k rezu bez narušenia orbiculárneho svalu na očných viečkach.

Ďalším efektom ošetrenia je, že sa v mieste aplikácie obnovuje a rekolagenizuje koža. Účinok sa využíva pri plazmatickom peelingu. Nastavenie prístroja je jemnejšie a prípadné jemné začervenanie rýchlo ustupuje. Má veľmi vitalizačný účinok a obnovuje funkcie pleti.

Účinnky ošetrenia Plexr závisia od individuálneho stavu a osobnej konzultácie. Je vhodné najmä pre vekové kategórie v rozmedzí 30-60 rokov.

Ako ošetrenie prebieha

Dynamická neablativna blefaroplastika sa uskutočňuje elimináciou ponorených kmeňových buniek. Sublimácia znamená ich priamu zmenu z pevného na plynný stav. Postup je vykonávaný pomocou 500 mikro-nových malých bodov, ktoré prístroj PLEXR vytvára v presnej vzdialenosti od seba navzájom, pričom zabezpečuje, že viečka sú dokonalé prakticky ihneď po ošetrení. V každom z týchto bodov sú povrchové korneocyty sublimované bez poškodenia okolitého tkaniva alebo tkaniva pod kožou. Postup sa môže kedykoľvek zopakovať.

Indikácie:

  • horné viečka
  • dolné viečka
  • vrásky okolo očí

Odporúčania po ošetrení

Rekonvalescencia trvá približne 5-7 dní, po ktorej nasleduje mierny opuch. Ošetrované oblasti je potrebné chrániť pred slniečkom produktmi s vysokými ochranným faktorom.

 

Vďaka bezkonkurenčnému chirurgickému zákroku s PLEXR možno dosiahnuť vynikajúce výsledky bez rizika, zatiaľ čo oči získajú krásny vzhľad bez toho, aby vedeli, že prešli "plastickou chirurgiou".

Cenník zákroku

Objednajte sa Objednajte sa
cancel

Potvrdzujeme Váš termín

13. 2. 2018 13:30 - Resurfacing tvár(30min)

Tešíme sa na Vás

Zatvoriť