• MENU
cancel
%Špeciálna ponuka
Q-SWITCHED LASERQ-SWITCHED LASERQ-SWITCHED LASER

Q-SWITCHED LASER

Jedinečný Q-SWITCHED LASER laser na Slovensku. Hľadáte efektívnu metódu omladenia pokožky, odstránenia pigmentových škvŕn, cievnych lézií či odstránenie neželaného tetovania? Ošetrenie s týmto laserom je tým správnym riešením pre všetkých, ktorí túžia vylepšiť svoj vzhľad.

Špeciálne navrhnuté hlavice a násadce sú k dispozícii pre rôzne druhy klinických ošetrení, či už vysoko výkonných, rôznej úrovne.

Efektívne ošetruje:

  • vrásky,
  • zväčšené póry,
  • cievne lézie,
  • pigmentové škvrny a pehy,
  • odstraňuje tetovania.

Ako ošetrenie prebieha:

LUCID Q-PTP využíva dve vlnové dĺžky 1064nm a 532nm a s konštantnou energiou laseru vo veľmi krátkom časovom období. Laser prejde hlboko do pokožky čím dochádza k zlepšenie štruktúry pleti a celkovému ozdraveniu pleti, odstráneniu vrások, pigmentových škvŕn. Vďaka preniknutiu do pokožky sa tento laser využíva na odstránenie tetovania.

Výsledok a doba zotavenia

Výsledok je okamžitý, elastickosť kože je dlhodobá. Doba ošetrenia je približne 20-30 minút. Počet opakovaní ošetrenia je individuálny v závislosti od diagnózy pleti, hĺbky vrások, elasticity kože, veku, použitia farieb pri tetovaní a podobne. Po ošetrení nie je potrebná takmer žiadna doba na rekonvalescenciu. Už niekoľko hodín po ošetrení je možné navrátiť sa k bežným denným aktivitám.

Ošetrenia:

  • laserová rejuvenizácia
  • laserová akné terapia
  • leserová vascular terapia
  • laserová pigmentová terapia
  • laserové odstraňovanie tetovania

Odstránenie tetovania

Ak sa svojho tetovania chcete zbaviť raz a navždy, nechajte si ho odstrániť Q-SWITCHED laserom. Ide o moderné pokročilé odstránenie tetovania. K odstráneniu tetovania pristupujú ľudia, ktorých tetovanie už nevyzerá atraktívne, predstavuje prekážku v zamestnaní (na viditeľnom mieste) a občas aj v osobnom živote (spomienka na bývalú priateľku/priateľa).

Laser produkuje krátke záblesky, ktoré prechádzajú cez vrchnú vrstvu kože, bez toho aby ju porušili. Svetlo rôznych vlnových dĺžok je vstrebávané pigmentom tetovacích farieb a dochádza k jeho následnému rozstreleniu – rozloženie pigmentu na malé častice. Poškodené farebné častice odstráni imunitný systém kože alebo sa odlúpnu spolu s poškodenými povrchovými bunkami. S každým ďalším ošetrením sa hĺbka, do ktorej laser pôsobí zvyšuje a odstraňuje sa tak i tetovanie v spodnejších vrstvách kože. Q-SWITCHED LASER tak odstráni aj najhlbšie a najproblematickejšie farebné tetovania. Po ošetrení môže dôjsť k začervenaniu pokožky a vzniku chrastičiek, ktoré sa skoro odpadnú.

Ošetrenie je veľmi efektívne, sú dosahované výborné výsledky za veľmi krátku dobu.

Odporúčame viaceré kombinované kúry s kozmetikou MASSADA, podľa aplikácie pre vyššiu, ale hlavne rýchlejšiu efektivitu (napr.: Kyselina hyalúronová, Caviar,Soft Wrinkle, Sensitive Skin, Whitening,Bio Cellular). Medzi jednotlivými ošetreniami taktiež odporúčame klientovi niektoré profesionálne liftingové kozmetické prípravky z ponuky DERMACENTER v kombinácii s domácou liečbou MASSADA a Pluryal.

Cenník zákroku

DC Tattoo Removal 

Odstránenie tetovanie s Nd-Yag laserom

do 5 cm 122 €
5-10 cm 172 €
10-15 cm 272 €
15-20 cm 352 €
20 cm a viac 492 €

DC Tattoo Removal 

Odstránenie permanentného make-upu

Obočie 122 €
Pery 132 €
Objednajte sa Objednajte sa
cancel

Potvrdzujeme Váš termín

13. 2. 2018 13:30 - Resurfacing tvár(30min)

Tešíme sa na Vás

Zatvoriť