• MENU
cancel
RigeneraRigeneraRigenera

Rigenera

KMEŇOVÉ BUNKY NA RAST VLASOV

 

Pacient musí mať zdravú pokožku bez akýchkoľvek infekčných alebo zápalových procesov. Pre správne použitie tejto liečby, je nutné, aby bol pacient v dobrej fyzickej kondícii a bez stresu. V deň ošetrenia nie je potrebná žiadna príprava. Zákrok trvá menej ako hodinu, nie je potrebná hospitalizácia či anestézia. Po ošetrení môžete ihneď pokračovať v bežných aktivitách. 

 

Ako prebieha zákrok

 

Z oblasti, ktorá nie je postihnutá androgénnym vypadavaním sa vyberie malá vzorka tkaniva, ktorá obsahuje vlasové folikuli. Extrahované tkanivo musí byť spracované vo veľmi sterilnom prostredí a odstreďovaním v prístroji RIGENERA dosiahneme oddelenie potenciálnych regeneračných buniek a neskôr tieto sú tieto bunky transplantované do oblasti, kde chceme obnoviť a posilniť rast vlasov.

 

Prečo práve toto ošetrenie? 

  • jediná liečba s kmeňovými bunkami v Európe
  • ošetrenie nie je potrebné opakovať
  • technológia od popredného španielskeho výrobcu
  • prvý na Slovensku
  • účinná liečba alopécie

 

Ošetrenie prístrojom RIGENERA nemá žiadne vedľajšie účinky ani žiadne riziko alergie, keďže účinné kmeňové bunky sú získané z vlastných tkanív. TÁTO TECHNIKA JE BEZPEČNÁ, RÝCHLA A VÝSLEDOK JE TRVALÝ.

 

Odporúčame viaceré kombinované kúry s kozmetikou MASSADA pre vyššiu, ale hlavne rýchlejšiu efektivitu. Medzi jednotlivými ošetreniami taktiež odporúčame klientovi niektoré profesionálne kozmetické prípravky z ponuky DermaCenter v kombinácii s domácou liečbou MASSADA.

DSC_0136

[[cennik]]

Cenník zákroku

DC Rigenera

Liečba kmeňovými bunkami- JEDINÝ NA SLOVENSKU

1 ošetrenie 1 330 €

DC Mesotherapy

Mezoterapia

Vlasy- 1 aplikácia (30 min) 92 €

DC Plazmalifting

Aplikácia krvnej plazmy do pokožky

1 ampulka 155 €
Každá ďalšia ampulka 55 €
Objednajte sa Objednajte sa
cancel

Potvrdzujeme Váš termín

13. 2. 2018 13:30 - Resurfacing tvár(30min)

Tešíme sa na Vás

Zatvoriť