• MENU
cancel

O NÁS

DERMACENTER spolu s ďalšími dvoma oddeleniami (DENTALCENTER & PLASTICCENTER) vytvára komplex poskytujúci profesionálny pohľad na Vašu krásu.

Prvá klinika bola otvorená v roku 2009 v Košiciach a od tohto momentu zväčšovala svoje priestory a rozširovala svoje pôsobenie aj o centrá v ďalších mestách - Nitra a Bratislava.

Služby, ktoré poskytujeme predstavujú kombináciu ošetrení z oblasti plastickej chirurgie (PLASTICCENTER), stomatológie/ maxilofaciálnej chirurgie (DENTALCENTER) a dermatológie (DERMACENTER) v kombinácii s jedinečnými procedúrami španielskou prírodnou kozmetikou MASSADA.

Naším cieľom je poskytovať klientom najlepšiu možnú starostlivosť, načúvať ich požiadavkám v snahe dosiahnuť požadované výsledky.

Čo tvorí jedinečný komplex DERMACENTER?

Najlepší odborníci s rokmi praxe a medzinárodnými skúsenosťami s osobitným prístupom ku každému klientovi. Našim pacientom prinášame profesionálne služby a zdravotnú starostlivosť na najvyššej úrovni aj vďaka odbornému tímu lekárov, zdravotných sestier a dermatokozmetičiek, ktorí pravidelne navštevujú svetové kongresy a najrôznejšie školenia aby Vám, našim pacientom, poskytovali tú najlepšiu starostlivosť.

Najmodernejšie portfólio prístrojov z oblasti estetickej medicíny a dermatokozmetiky, ktoré sú svetovou špičkou získavame sledovaním trendov vo svete, účasťou na medzinárodných kongresoch ale aj spoluprácou s výskumným tímom špecialistov.

Naše kliniky sú situované v nákupných centrách troch krajských miest - Bratislava, Nitra a Košice, čo Vám zabezpečuje jednoduchý prístup a taktiež bezproblémové parkovanie.

História

Prvé pracovisko DERMACENTER bolo otvorené v roku 2009 v Košiciach a poskytovalo esteticko-kozmetickú starostlivosť. Postupom rokov, rastom dobrého mena a neustálym záujmom stále nových a spokojných klientov sme rozširovali nielen naše priestory ako aj našu ponuku ošetrení, ktorá podlieha posledným trendom, hlavne vďaka účasti našich odborníkov na svetových kongresoch.

Vaša spokojnosť, vernosť a spätná väzba na našu prácu nás postupne posúva vpred a motivuje k neustálemu zlepšovaniu našich služieb. Našou ambíciou bolo poskytnúť možnosť navštíviť naše centrum aj klientom z iných častí Slovenska, čo nás priviedlo k otvoreniu ďalšej pobočky DERMACENTER v Nitre v roku 2010 a 3 roky neskôr aj v Bratislave.

Komplexná klinika v Košiciach!

Na základe podnetov od našich klientov a dlhoročnej praxe či skúseností v estetickej korektíve sme sa rozhodli zrealizovať  koncom roka 2018 nový projekt, ktorého cieľom je uskutočnenie spojenia plastickej chirurgie a maxilofaciálnej chirurgie na jednom mieste! Táto nová klinika je najväčšia vo východoslovenskom regióne so zameraním na estetickú a maxilofaciálnu chirurgiu. Nachádza sa v krásnych, nových a moderných priestoroch mesta Košice na Tajovského ulici, kde ponúka širokú škálu najmodernejších chirurgických zákrokov, vybavenia v spojení s najnovšími postupmi, ktoré idú ruka v ruke so špecializovaným tímom odborníkov.

Tešíme sa, že môže plniť Vaše sny.

DERMACENTER: Profesionálny pohľad na Vašu krásu

Informácie

Obchodné spoločnosti:

JUHAPHARM, s.r.o.

Myslavská 644/190/A
Košice 040 16
IČO: 31 698 441
zapísaná v ORSR OS KE I, odd.: Sro, vl. č.: 5369/V

DC MEDICAL s.r.o.

Myslavská 644/190/A
Košice 040 16
IČO: 46 599 762
zapísaná v ORSR OS KE I, odd.: Sro, vl. č.: 29900/V

Uvedené údaje majú iba informačný charakter a nie sú považované za súčasť zmluvného návrhu, rozsah a predmet konkrétnej služby je vždy dohodnutý na prevádzke DERMACENTER s ošetrujúcim personálom. Použité fotografie sú ilustračné. Informácie a skutočnosti uvedené v tejto reklame slúžia výlučne na informatívne účely a nie sú považované za súčasť zmluvného návrhu. DERMACENTER- JUHAPHARM s.r.o. a/alebo DC MEDICAL s.r.o.. si vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť uvedené údaje bez predchádzajúceho upozornenia. Pre bližšie informácie o cenách prosím, kontaktujte naše prevádzky DERMACENTER.

Klient podstúpením ošetrenia, alebo podpisom informačného formuláru, alebo podpisom prehlásenia na recepcii DERMACENTER potvrdzuje, že je oboznámený s kontraindikáciami a možnými rizikami spočívajúcimi v nepredvídateľnej reakcii ľudského tela jednotlivých ošetrení na prevádzke DERMACENTER (DC MEDICAL s.r.o. a JUHAPHARM s.r.o.) a je ochotný podstúpiť ošetrenia výhradne na vlastnú zodpovednosť.

Primárnym účelom ošetrenia v ambulancii dermatovenerológie DERMACENTER spoločnosti DC MEDICAL s.r.o. môže byť výhradne odstránenie cievok, odstránenie vaskulárnych lézií, pigmentových škvŕn, liečba akné, liečba seboroickej pleti, ukľudnenie začervenanej pokožky, odstránenie jaziev a fľakov po akné, zredukovanie rozšírených pórov, mazotoku, liečba mimovoľného sťahovania svalov, liečba kŕčovitého sťahovania viečok, liečba aktívnych potných žliaz (nadmerné potenie), hojenie rán, popalenín, vredov ako aj zvhlčenie a vyplnenie jaziev, liečba chronických bolestí hlavy, migrémy, hyperhidrozy, úprava asymetrií, liečba strií, odstránenie bradavíc a iných kožných výrastkov, liečba svalových spazmov na tvári a inde, a pod. ako zdravotníckej indikácie klienta, toto upozornenie neplatí pre služby vykonávané kozmetickým centrom v rámci prevádzky DERMACENTER spoločnosti JUHAPHARM s.r.o.

Objednajte sa Objednajte sa
cancel

Potvrdzujeme Váš termín

13. 2. 2018 13:30 - Resurfacing tvár(30min)

Tešíme sa na Vás

Zatvoriť